Адресна доставка по Києву та Київській області

Доставка товарів по Києву, Вишгороду, Ірпеню безкоштовна при сумі замовлення від 1500 грн. Вартість доставки товарів до 1500 грн становить 50 грн. Доставка в інші населені пункти Київської області розраховується індивідуально в залежності від відстані. Вартість 1 км за межами Києва - 16 грн. Доставка по Київській області проводиться в усі населені пункти області.

Товар доставляється на наступний день після замовлення. Якщо замовлення було зроблено до 12:00 дня, то можлива доставка в день замовлення, за умови що товар знаходиться на Київському складі, а не регіональному. Доставка товару по Києву і області, здійснюється з 10:00 до 19:00 в будні дні, і з 11 до 17 у суботу.

Товар доставляється до парадного клієнта. Водій не здійснює занесення і підключення товару. Він може Вам допомогти в підйомі товару. За правилами безпеки перевірка і оплата за товар проводиться в автомобілі кур'єра.

Послуга "занесення в квартиру" розраховується індивідуально виходячи з ваги, габаритів, кількості товару, а так само від присутності або відсутності ліфта у Вашому домі. Уточнюйте розрахунок послуги "занесення в квартиру" у менеджерів магазину.

Доставка і оплата по Україні.

За допомогою перевізника "Нова пошта" ви можете отримати ваше замовлення навіть у найвіддаленіших куточках України. Доставка товарів по Україні займає від 1 до 3 днів. Великогабаритний товар отруюється по Україні тільки після 100% оплати. Якщо ви оплачуєте 100%, то ви не платите додаткові комісії за доставку.

Послуга "накладений платіж" надається тільки на малогабаритні товари і в залежності від суми замовлення. У разі оплати післяплатою необхідно внести передоплату на картку ПриватБанку, сума передоплати розраховується індивідуально від суми замовлення. Якщо ви вибираєте "накладений платіж", то будьте готові, що перевізник "Нова пошта" візьме з вас додатково від 30 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата за доставку та отримання товару можливо тільки людиною, яка була вказана в декларації як "одержувач". Не забудьте взяти з собою документ, який підтверджує вашу особистість.

А які ж гарантії при оплаті 100% за товар?

Багато покупців запитують: "А яка гарантія, що ви відправите товар після оплати?". Після оплати у вас залишаються два документа, які підтверджують наше з вами співробітництво. Перший документ - це рахунок-фактура, де будуть вказані всі наші реквізити. Друге - це документ, який надає Вам банк.

При перерахуванні грошей у нас виникає боргове зобов'язання, і це зобов'язання погашається тільки після підписання накладної, з якої приїде Ваш товар. В цьому випадку у вас будуть всі підстави звернутися до суду або в товариство захисту прав споживачів, якщо товар не буде доставлений після оплати. Так само Ви захищені законом "Про захист прав споживачів".

Через військові дії на сході України, тимчасово припинена доставка товарів в г. Донецк та м Луганськ та АР Крим. Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.