График работы:
В будние с 9:30 до 18
Суббота с 11 до 18
Воскресенье выходной
0
Мой заказ
Рус
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания

Aquaform

Акціонерне товариство Aquaform – європейський виробник ряду продуктів для ванної кімнати – це високоякісні меблі, душові кабіни, ванни, піддони і ширми для ванн. Компанія пропонує широкий вибір форм, матеріалів, кольорів, розмірів продуктів для будь-якої ванної кімнати на будь-який смак за найвищими діючими стандартами якості.

В 2015 році Armatura Krakow S.A. придбала контрольний пакет акцій Aquaform S.A. Злиття двох потужних виробників Aquaform S.A. та Armatura Krakow S.A. дало можливість розширити асортимент більш ніж на 1 000 одиниць товарів.

Компанія Aquaform функціонує на ринку ось уже понад 20 років, і встигла зарекомендувати себе як надійний експерт у галузі виробництва обладнання для ванних кімнат, якому дійсно можна довіряти. Стрімкий розвиток компанії відбувається завдяки постійному вивченню вподобань та смаків споживачів, аналізу сучасних тенденцій та запровадженню нових технологій у виробництві. Традиційні перевірені методи в поєднанні з сучасним підходом сприяли тому, що марка aquaform® завоювала довіру своїх споживачів.

Компанія Aquaform S.A. була заснована у 1994 році як товариство, що належить німецькому концерну Dusar, одному з європейських лідерів у галузі оснащення ванних кімнат. В 2009 році засновниками прийнято рішення у реорганізації компанії в акціонерне товариство. Збут продукції здійснюється у більш ніж тисячу точок продажу на території усієї Польщі. Частина продукції у значній мірі експортується до Німеччини. Популярність марки aquaform® на європейських ринках спричинила необхідність створення закордонних дочірніх торговельних компаній у Німеччині, Румунії та Україні.

МИ ВИРОБНИКИ

Виробництво продукції здійснюється на сучасному заводі в Срьоді-Вєлькопольській. Вміщує цех з виробництва душових кабін, цех з виробництва ванн і душових піддонів та цех з виробництва меблів. До виробничих цехів прилягають великі склади і адміністративна будівля.

На даний момент асортиментний ряд марки aquaform® складає понад 600 позицій. Кінцева форма продукту отримується у процесі ретельного проектування. Фахівці з департаменту розвитку, технологічного департаменту та відділу технічного контролю займаються розробкою інноваційних концепцій. Вони базуються на аналізі ринкових тенденцій у дизайні, технологічних досягненнях, а також враховують побутові стандарти та стандарти якості. На визначення форми кінцевого продукту, окрім роботи професійної команди, впливають також можливості сучасного виробничого обладнання.

Високоякісні матеріали та надійні технічні рішення, що використовуються компанією Aquaform, підтверджені численними дослідженнями, а також сертифікатами якості і безпеки, виданими незалежними дослідними інститутами.

ВІДМІННА ОРГАНІЗАЦІЯ

Уся пропонована компанією Aquaform S.A. продукція прекрасно вписується у новітні тенденції оснащення ванних кімнат: це сучасні естетичні продукти, виготовлені з увагою до кожної деталі. Надсучасний цех з виробництва ванн і душових піддонів є результатом 20-річного досвіду компанії у виготовленні саме даного асортименту продукції.

Ванни і душові піддони марки aquaform® виготовляються за допомогою технології термоформування, є оптимальною для виробництва великогабаритних прес-форм. Розробка кабін та ширм для ванн вимагає відмінної організації на кожному етапі. Алюміній піддається точній обробці – відрізається за розміром, згинається та перфорується. У отриману таким чином конструкцію з алюмінієвих профілів вставляється безпечне гартоване скло.

СУЧАСНИЙ ЦЕХ З ВИРОБНИЦТВА МЕБЛІВ

Завдяки динамічному розвитку компанії асортимент її виробів розширився сегментом меблів для ванних кімнат. У 2010 році був введений в експлуатацію новий цех, у якому виготовляються десятки меблевих наборів у різних варіантах кольорів. Кваліфіковані співробітники мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання, що забезпечує меблям марки aquaform® найвищу якість на всіх рівнях і етапах виробництва.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Основний контроль включає перевірку сировини для виробництва, контроль виробничої лінії на всіх етапах виготовлення продукції, перевірку готових виробів щодо якості виконання та наявності елементів, комплектності, монтажу та маркування.

Безпечне загартоване скло є основним матеріалом для виробництва душових кабін і ширм. Зі скла відбираються зразки і виконується їхня перевірка: на загартованість і відповідність усім вимогам безпеки.

Меблі для ванної кімнати марки aquaform® розробляються з урахуванням функціонального використання, виготовляються з високоякісних матеріалів та з увагою до кожної деталі, а також з використанням міцних і надійних механізмів. Постійний контакт з водою і зміни температури у ванній кімнаті вимагають використання спеціальних технологій у розробці меблів, зокрема, використання плит МДФ, покритих акрилом, а також використання сучасних клеїв з підвищеною стійкістю до вологи. Контроль міцності та ретельності виконання проходять всі окремі елементи меблів.

Компанія Aquaform використовує продукти від відомих постачальників завіс, ручок, направляючих, меблевих ламінатів, напр., Union Knopf, Häfele, Pfleiderer, Kronospan. Меблі проходять численні тести, що гарантує довговічність і безпеку використання. Це, зокрема, випробовування на навантаження підвісних шаф, перевірка механізмів в шухлядах і безшумне закривання дверей.

Развернуть

Товары из данной категории находятся в стадии наполнения. Для уточнения по товару вы можете обратится по телефонам на сайте или через чат.

Наверх