Для виготовлення акрилових ванн і душових кабін використовують синтетичний полімерний склад його ще називають поліметилметакрилат або ж сантехнічний акрил, він володіє величезною кількістю властивостей, які ідеально підходять для їх виготовлення. Плюсами таких акрилових ванн є міцність, легкість, гігієнічність, теплота і величезна різноманітність форм.

Для того, щоб убезпечити себе від покупки не якісного товару потрібно знати який спосіб виробництва використовується. Існує два типи виробництва - це шляхом лиття або процесом екструдування (пресування).

Акрилові ванни, які виготовляють шляхом пресування найчастіше мають більш низьку ціну, з цього можна зробити висновок що експлуатаційні параметри все-таки нижче. Зазвичай при такому виробництві верхній шар акрилу всього лише 1 мм, а всі інші шари складаються з акрілонетрілбутадіентірола, якщо по простому то з пластика, а сам пластик має менший молекулярний зв'язок. У такому випадку потрібно дуже ретельно вибирати виробника, який вже давно на ринку і має хорошу репутацію. Також можна просити у виробника або магазину де Ви купуєте сертифікати якості товару, тому що зовні відрізнити екструдовані ванни від литих дуже складно.

А ось литі акрилові ванни складаються всього лише з двох шарів, акрилового та армованого поліефірними смолами і шару склопластику, вся їх товщина не перевищує 6 мм. У таких ваннах дно додатково зміцнюють заставними листами з деревинно-стружкової плити. Також для кожної моделі індивідуально розробляють металевий каркас і обробляють його антикорозійними засобами.

Завдяки високій якості дані ванни можна експлуатувати до 20 років, але тільки за умови правильного догляду. Яким же повинен бути догляд: миючі засоби не повинні містити абразивних речовин, а губки можуть бути тільки м'якими. Якщо ж все-таки Ви трохи пошкодили ванну, то ремонт проводиться за допомогою рідкого акрилу або ж звичайної шліфування поверхні.

На ринку зараз представлена величезна кількість різних форм. Так що будь-яка людина може підібрати собі таку форму ванни, яка ідеально підійде в його ванну кімнату. Особливо відмінність форм привертає увагу дизайнерів, так як поле для уяви і втілення величезна. Але зазвичай їх поділяють за такими формами: прямокутні, кутові, овальні і асиметричні. Ще також є різна кольорова гамма, але зазвичай вона представлена від біло-блакитного до жовтуватого відтінку.

Завжди варто пам'ятати, що якість дешевою не буває. А так як даний товар постійно контактує з водою, слід звернути увагу все-таки на його якість, і тоді така ванна прослужить хороший десяток років.

З повагою,

Ваш надійний магазин b15 :)