★ ★ ★ Знижки за Промокодом "1515" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! Акція до 13/02 ★ ★ ★
0Порівняння товарів
Консультація та замовлення:
У будні з 10 до 18
Субота та неділя вихідний
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Компанія Alcaplast була заснована в 1998 році, як приватна чеська компанія. В даний час компанія має шість дочірніх підприємств за кордоном і експортує свою продукцію в більш ніж 40 країн світу. Alcaplast є найбільшим виробником сантехніки в Центральній і Східній Європі. Ми виробляємо понад 580 продуктів - впускні і випускні механізми, сифони, системи інсталяції, жолоби, зливні трапи, сидіння для унітаза та інші продукти.

У філософії компанії ключову роль відіграє якість і дизайн. Преміальний бренд ALCA представляє цілий ряд елегантною продукції з високою споживчою вартістю. Alcaplast також є творцем нових напрямків в сантехніці, а наша співпраця з провідними чеськими дизайнерами в створенні нових ліній асортименту принесло нам безліч нагород, таких як, премія Red Dot 2014 за колекцію кнопок управління FLAT.

Продукти Alcaplast знаходять своє застосування в будівництві та реконструкції будівель. Технічні експерти Alcaplast ретельно перевіряють надійність і безпеку всіх продуктів. Перед відправкою продукції Alcaplast з заводу, тестується якість кожного виробу.

Метою компанії Alcaplast є виробництво товарів, які працюють непросто надійно, а які відповідають усім вимогам Клієнта і підвищують їх «якість життя».

Розгорнути
Вгору