Йтиметься про гідромасажні бокси. Чим же він такий хороший? Дуже часто ми стикаємося з тим, що нам постійно не вистачає часу. І для кожного стає важливим вміння правильно розподілити і розпорядиться своїм часом. З огляду на те, що у кожної людини щільний графік роботи, ще потрібно встигнути і відпочити і душ прийняти. В даному випадку хорошим рішенням для швидкого і ефективного отримання заряду енергії перед робочим днем буде гідромасажний бокс, так само він допоможе заспокоїти нервову систему і отримати розслаблення в кінці важкого трудового дня.

І так, що ж це таке. Гідробокс - це герметично закрита багатофункціональна душова кабіна. Відмінними виробниками, які представлені у нас на ринку вважаються: Atlantic, Aquastream, Miracle, Apollo, Sansa, Ravak, GM. Це надійні і перевірені часом виробники, які використовують кращі матеріали і технології в різних цінових категоріях.

Наприклад, гідробокси торгової марки Apollo, виділяються дуже красивим і завжди стильним дизайном, що радує око і впливає на внутрішні стан під час прийняття водних процедур. Величезний вибір різних режимів дозволяє кожній людині підібрати те, що зараз до душі. При цьому може змінюватися сила водних потоків і їх напрям. В даному гідробоксі майже завжди є каскадний і верхній душ, а не тільки знімна душова лійка, також є гідромасаж, масаж ніг і режим сауни.

Компанія Miracle в свою чергу відрізняється функціональністю. Їх гідромасажні бокси мають дуже багато потрібних і важливих ванних аксесуарів - це полотенцедержателі, дозатори для мила, дзеркала, витяжки, різне підсвічування, сенсорні панелі з різними функціями, радіо і навіть медіа-програвачі та можливі навіть телефони. І всім цим безпосередньо можете користуватися, приймаючи водні процедури в такому гідробоксі.

Існують також і додаткові опції які можна додати в гідромасажний бокс - це озонатор з парогенератором, він дозволить приймати ароматичні процедури. За допомогою сенсорного управління Ви можете налаштовувати температуру води, пара, а також вибирати потрібний режим гідромасажу.
У гідробоксі Atlantis є такі функції, які позитивно впливають на організм. Використовуючи такий функціональний гідромасажний бокс Ви стимулюєте роботу імунної системи, розігрівається тіло і поліпшується кровообіг. Виходить, що всі органи людини насичуються киснем і прискорюються процеси відновлення в самих тканинах. Таким чином організм оздоровлюється.

Купуючи такий гідромасажний бокс, який струменем води знімає напругу і втому, він приводить Вашу нервову систему в стан спокою і душевної рівноваги. А якісний масаж допоможе поліпшити стан шкіри і навіть позбавитися від зайвої ваги. Ви зможете міцніше спати і виглядати бадьорим з ранку, Ваші м'язи скажуть Вам спасибі і будуть менше втомлюватися. Купуючи такий гідромасажний бокс, ви покращуєте своє здоров'я.

Гідромасажні бокси Miracle - вони нереально функціональні, оснащені всім необхідним. Даний бокс ненабагато займе більше місця ніж душова кабіна.

Виробниками даних пристроїв було передбачено можливість установки гідромасажних боксів в різні інтер'єрах, різних стильових напрямках, кожен знайде собі до душі, величезний вибір для дизайнерів. Можливість вибирати не тільки форму і фактуру матеріалів, а також колір апарату в результаті всі ці параметри дозволяють підібрати ідеальний гідромасажний бокс під Ваш інтер'єр.

Форми різні: напівкруглі, прямокутні, комбіновані, гідробокси нестандартних складних форм, вони дозволяють задовольнити будь-якого покупця.
Великий вибір також представляється у виборі матеріалу піддону для гідромасажного боксу. Починаючи від чавуну, сталі доходячи до акрилу і різних екзотичних матеріалів таких як: мармур, мармурова крихта, натуральний камінь і інші матеріали.

За глибиною піддону розрізняють два види гідромасажних боксів. Глибокий піддон, наприклад, як у виробників Atlantis, Aquastream, взагалі може Вам служити як повноцінна ванна, в залежності звичайно від розміру.

Саму комплектацію гідромасажного боксу потрібно визначити при виборі моделі. Ми розуміємо, що на даний момент представлена величезна кількість різних виробників і ще більше моделей, якщо Вам необхідна наша допомога, то Ви завжди можете до нас звернутися і ми допоможемо, підкажемо і підберемо ту саму модель, яка ідеально підійде Вам і буде приносити не тільки візуальну радість, а й душевний спокій всій Вашій родині.

З повагою,
Ваш надійний магазин b15!