Душові піддони Radaway: особливості вибору

Ще на стадії планування ванної кімнати слід визначитися чи потрібен вам піддон, а також вибрати його форму, висоту, довжину і ширину. Душові піддони Radaway в цьому випадку виграють, вони входять в п'ятірку найпопулярніших і затребуваних брендів, на думку споживачів. Піддон здійснює відразу кілька важливих функцій, є підставою душової кабінки, місцем для прийняття душу, прання речей, пристроєм для зливу води. Тому до вибору піддона слід підійти відповідально.

Як підібрати душовий піддон Радавей

Купувати піддон краще відразу з душовою кабінкою або вибирати щодо особливостей верхньої та нижньої частини. Природно слід враховувати квадратуру ванній, не брати великий на площу в 3-4 м2. У цьому випадку підійде варіант 80х80, 90х90, 100х100. Купуєте ви душовий піддон Радавей або сантехніку іншого виробника, слід звернути увагу на розташування стоку, його співвідношення з вашим стояком. Далі розглядають матеріал, висоту піддону, наявність борту, стійкість конструкції.

Якщо ви заглянете в офіційний інтернет-магазин Radaway, то побачите, що польський бренд продає як окремо піддони, так і душові кабінки в комплекті, шторки для ванної, душові двері, акрилові ванни. Піддони виготовляються з різних матеріалів, для виробництва застосовується акрил або штучний камінь.

Кращий варіант душового піддону

Кращим варіантом буде піддон, який найбільше підходить для вашої ванної кімнати і відповідає всім вашим побажанням. Сьогодні не проблема купити душові піддони Радавей в Києві і в будь-якому іншому місті України. Обов'язково скористайтеся консультацією фахівця нашого магазину. Слід також пам'ятати, що комфорт для деяких складається в теплі, швидко прогріється піддон з акрилу, довго збережеться теплим штучний камінь.

І звичайно ж, не варто забувати про безпеку, тому що стояти з милом на тілі на слизькій поверхні не у кожного вийде. Вибирати слід рифлені піддони або моделі з покриттям. Акрилові та зі штучного каменю поверхні самі по собі мають антиковзаючими характеристиками. Польська торгова марка Radaway піклується про своїх споживачів, випускає безпечні піддони, які повністю відповідають європейським стандартам.