★ ★ ★ Знижки за Промокодом "1515" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! Акція до 30/09 ★ ★ ★
0Порівняння товарів
Консультація та замовлення:
У будні з 10 до 18
Субота та неділя вихідний
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Ferro

Група FERRO - це один з найбільших виробників сантехніки в регіоні Центрально-Східної Європи. Головний офіс Групи, а також її центр складування і логістики знаходиться в Скавіні. До складу Групи, домінуючим суб'єктом якої є FERRO S.A., входять також: FERRO International Sp. z o.o., NOVASERVIS A.S. і NOVASERVIS Romania SRL.

FERRO S.A. - це один з лідерів в галузі санітарної та опалювальної техніки на польському ринку. Підприємство вже 20 років виробляє високоякісну сантехніку під маркою FERRO, а також елементи опалювальних систем під власною маркою Weberman. C 14 квітня 2010 року група FERRO котирується на Фондовій біржі у Варшаві.

Предметом діяльності Ferro є виробництво і продаж санітарної, установочнойі опалювальної арматури, сантехніки під власними марками - FERRO, Weberman, Metalia, Titania і Novatorre, а також під марками клієнтів Групи.

Novaservis A.S. - це компанія, що входить до складу Групи з 2011 року, що діє на ринку санітарної і настановної арматури, лідер за обсягами продажів змішувачів. У Чехії та Словаччині це один з найважливіших виробників і провідний постачальник сантехніки.

Розгорнути

Товари з даної категорії знаходяться в стадії наповнення. Для уточнення по товару ви можете звернеться за телефонами на сайті або через чат.

Вгору