Поговоримо з Вами про змішувачі. Найпопулярніші і надійні це звичайно металеві. Але як ми знаємо то метал теж буває різний і за якістю вони можуть істотно відрізнятися. Спробуємо трохи в цьому розібратися.

Найпопулярніші метали - це латунь і бронза. Потім поверхню змішувача хромують і сам хром додатково захищає метал від гниття, а також надає відмінний зовнішній вигляд самого виробу. Плюсом цих металів виступає те, що їх поверхня відрізняється дуже високою стійкістю до наростів і появи опадів, різної корозії.

Звичайно ідеальним варіантом вважаються змішувачі де не тільки носик зроблений з бронзи або латуні, а й все елементи кріплення. В такому випадку збільшується термін експлуатації всієї конструкції.

Ще у виробництві змішувачів рідко звичайно, але застосовують леговану сталь, але обробка її дуже складна, і виходить, що це відображається на ціні змішувача і вона не маленька. Якщо ж Вам пропонують якісний змішувач за низькою ціною, будьте уважні і дуже обережні. Так як хороший і надійний змішувач, просто не може коштувати дешево, а тим більше якщо це сталевий.

Найбільш поширений варіант матеріалу - це силумін. Дані змішувачі дійсно коштують не дорого і відповідно якість теж бажає кращого. Скажімо так, що з кожним місяцем використання він втрачає міцність і чистоту, тобто для тривалого використання він все-таки не дуже годиться. Хіба що розглядати його як тимчасовий варіант на час ремонту.

І все-таки виникає питання, який же все-таки змішувач вибрати для кухні та ванної кімнати.

Спочатку спробуємо підібрати змішувач для кухні. Відштовхуватися можна від довжини і типу змішувача, чи буде потрібен Вам поворот виливу, звичайно звертаючи увагу на виробника і ціну. Купуючи занадто дешевий варіант, Ви можете дуже розчаруватися в довговічності такої конструкції. Ми ж знаємо, що хороший метал не може коштувати дешево, пам'ятайте про це і змішувач прослужить Вам довго і як потрібно.

А ось для ванної кімнати все просто, ідеальним варіантом буде настінна конструкція. За рахунок всіх технічних особливостей буде зекономлено трошки місця, а це в невеликих просторах дуже важливо. А ще потік води буде той який потрібен в конкретний момент.

Коли вибираємо змішувач для душа то спочатку звертаємо увагу на систему управління, коли немає ніяких технічних обмежень то це ідеальний варіант - змішувач з управлінням важеля. І це головне, коли легким рухом руки ми швидко можемо відрегулювати температуру води, що подається і потужність потоку. Те, що потрібно для прийняття водних процедур.

Звертайтеся до нас за порадою, завжди раді Вам допомогти.

З повагою, Ваш надійний магазин b15 J