0Порівняння товарів
Графік роботи Call-центру:
У будні дні з 9 до 20
Субота з 11 до 18
Неділя вихідний
0
Мій кошик

Унітази

Унітази бувають двох типів, все залежить від розташування зливного бачка. Це роздільні і компакти. Роздільні унітази у них з'єднання відбувається за допомогою труби, а в компактах ємність для змиву кріпиться до унітазу на пряму або ж за допомогою перехідної полички. У свою чергу бачки поділяються на вбудовані в стіну і відкриті. Більшість фірм, які виробляють сантехніку, на бачках встановлюють спеціальні кнопки, натискання яких забезпечує подачу в 3 або 6 л, 4 або 8 л води.

Перед тим як придбати унітаз, щоб не потрапити на виробничий брак, спочатку потрібно перевірити його на тріщини, вони бувають як зовнішні, так і внутрішні. Є один старий перевірений і простий спосіб - притримуючи одну з частин унітазу в повітрі, злегка вдарити по ньому монеткою (або іншим металевим предметом), якщо ж звук, який Ви почуєте буде дзвінким то виріб не має браку.

Так само унітази ще діляться по внутрішній конструкції чаш: унітази з вертикальним (глибоким) і горизонтальним (плоским) змивом, можна ще так поділити унітази з горизонтальним «трампліном» і без. Якщо такий «трамплін» відсутній, то є обов'язково похила поверхня так званий жолоб, по якій вода стікає в унітаз. Найпоширенішим вважається переднє розташування горловини, але є і моделі де горловина знаходиться і в задній частині. Сама горловина не може бути відкрита в сам слив, тому що всі каналізаційні гази будуть надходити через неї до Вас додому. Через це кожна конструкція має водяний запор (сифон). Сифон - це вигин труби, де знаходиться не велика кількість води. Так само є унітази з двома жолобами, але вони всі мають зміщення або назад, або вперед. Є одна помилка, дуже багато людей вважають, що чим вертикальніше стік тим ближче можна буде присунути унітаз до стіни. Але це не так, оскільки не завжди є така можливість і заощадити таким чином простір не вийде.

Якщо розглядати унітази за типами стоків, то вони бувають з косим, прямим і вертикальним. Вибір стоку залежить від розташування вступної горловини каналізаційного стояка. Якщо горловина нижче рівня підлоги, то підійде вертикальний стік, якщо високо від підлоги, то Вам підійде прямий стік, якщо стандартний варіант, то підійде звичайний косий стік.
Необхідно також звернути увагу на нашу систему водопостачання і каналізації, унітаз повинен витримувати такий діапазон перепадів тиску від 1 до 8 бар. Злив може здійснюватися під кутом вертикально вниз або ж в горизонтальному положенні. Сама каналізаційна труба виходить горизонтально або ж під невеликим кутом до підлоги. За допомогою гофрованої труби виріб приєднують до горизонтального відводу каналізаційної труби.

Необхідно приділити особливу увагу головній функції цієї сантехніки, видалення всього вмісту. Ця функція здійснюється за допомогою напрямків водяних потоків при зливі. Є різні варіанти: при «каскадному» зливі вода рівномірно омиває чашу по внутрішній поверхні, при «душовому» зливі потоки води прямують по периметру чаші, «засмоктувальний» злив - чаша наповнюється водою, а потім відбувається всмоктування всього вмісту. Кожен злив несе за собою витрату води приблизно 5 літрів, але є і економні режими де йде приблизно два літри води.

З повагою,
Ваш надійний магазин b15

Сортування:
Відображення:
Вгору