★ ★ ★ Знижки за Промокодом "1515" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка по Всій Україні! Акція до 30/05 ★ ★ ★
Консультація та замовлення:
У будні з 10 до 19
Субота з 11 до 15
Неділя вихідний
0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Radaway

Radaway це виробник комфортабельних, високо-якісних і одночасно дизайнерських душових кабін. Компанія була заснована в 2002 році і протягом цих років наша команда зіткнулася з безліччю проблем, в проектуванні ванних кімнат.
Наш досвід дозволяє нам пропонувати Вам оптимальні рішення. Всі душові кабіни, куточки, двері спроектовані і зроблені в Польщі, в містечку Swarzędz, дуже близько міста Познань.

Radaway це експерт в області душових кабін. Наша фабрика не виробляє інший сантехніки (наприклад санфаянса). 100% нашої уваги приділяємо душових кабін - стандартним і нестандартним. Багаторічний досвід, кваліфікації і знання всіх наших співробітників дозволяють надати нашим клієнтам оптимальні рішення їх проблем, іншими словами надати найкращу продукцію з точки зору покупця.

Ми шукаємо кращих технічних рішень. Для нас працює власна команда інженерів конструкторів і дизайнерів. Ми шукаємо інновації, з ентузіазмом і самовіддачею, так, щоб кожен рік мати возможностьпредставіть Вам нові колекції і моделі. Головною перевагою Radaway явле широкий асортимент і хороше співвідношення ціни і якості.

Розгорнути
Вгору