Щоб задовольнити побажання наших клієнтів, ми вирішили надати можливість замовляти кабіни в нестандартних кольорах скла. Це відноситься, як до кабін radaway в стандартних розмірах, так і до кабін в нестандартних розмірах.

*Скло PIXARENA є в товщині 8 мм (всі моделі / все колекції) а також 6мм за винятком: Eos (всі моделі), Eos II (всі моделі), Essenza New KDD-B / KDJ-B / KDJ + S / PND, Fuenta New KDD-B / KDJ-B / KDJ + S / PND а також Twist (бокова стінка).

UltraClear - скло нового покоління

Скло UltraClear має низький вміст оксидів заліза, що робить цей продукт ідеальним. Нові технології і матеріали, що використовуються при виробництві скла UltraClear дозволяють отримати скло з поліпшеними характеристиками, а саме: кришталеву прозорість і особливий блиск, що підвищує здатність краще пропускати світло, а також зменшують зеленуватий відтінок, звичний для звичайного прозорого скла. Це буде особливо помітно в разі використання стекол з товщиною 6 і 8 мм, замість зеленого відтінку ви отримаєте виняткову прозорість з блакитним відтінком по краю скла.

Скло UltraClear є ідеальним вибором, для тих, хто віддає перевагу природним кольорам, особливої ​​прозорості і шукає максимальної яскравості оригінальних кольорів. Ціни на кабіни в склі UltraClear, залежать від розміру, і товщини скла. Точну ціну потрібно уточнювати у продавців.

Довічне захисне покриття SHOWERGUARD

Shower Guard це довічне покриття на склі, яке захищає скло від освіти вапняних відкладень в результаті впливу води (незалежно від її твердості), температури, вологи, миючих засобів і детегентов.

Shower Guard® зберігає красу скла на довгі роки. Скло протягом багатьох років залишається чистим і блискучим при мінімальному догляді. Запатентований процес виробництва скла Shower Guard® створює покриття, яке стає невід'ємною частиною скла. Інакше, ніж у випадку механічно наносяться шарів, які розпорошуються і утворюють хімічну плівку (яка в свою чергу вимагає відтворення через зношування), Shower Guard® є міцним покриттям, якого не треба оновлювати ні знову наносити. Воно замикає поверхню скла і практично перешкоджає хімічної корозії. Покриття має довічну гарантію виробника - GUARDIAN.

Щоразу після прийняття душу обполосніть скло водою, щоб видалити з нього залишки мила і видаліть краплі води водосгоном. Мити скло рекомендується м'якою ганчіркою або вологою губкою - без детергентів. Не рекомендується використовувати агресивні їдкі і абразивних речовин, оскільки як їх застосування може пошкодити захисне покриття. Не використовуйте сильних чистячих речовин і гострих предметів, які можуть пошкодити захисне покриття або скло.