Купуючи кабіну не варто забувати, що існують різні способи установки кабін, що дозволяють досягти різні естетичні ефекти. Кабіна може бути встановлена на піддон або безпосередньо на підлогу - з лінією стеклa або краєм профілю уздовж кордону плитки.


Установка на піддоні - зовнішній розмір піддону (розміри A1 і A2). Що стосується монтажу на піддоні, розмір душової кабіни буде підібраний до розмірів піддону. Зазвичай зовнішній край профілю кабіни коштує близько 10 мм від краю піддону. Це відстань змінюється в залежності від моделі кабіни. Якщо плануєте встановити нестандартну кабіну на піддон, вистачить вказати розміри A1 і A2 тобто відстань краю піддону від стіни.

Установка на плитці - зовнішній розмір профілю на краї плити / на шві (розміри X1 і X2).
Розміри X1 і X2 це зовнішній розмір кабіни (від стіни до зовнішнього краю профілю або кріплення). Якщо бажаєте встановити кабіну таким чином щоб зовнішній край пристенного профілю стояв на краю плитки треба приклеїти плитку на поверхню розміром X1 * X2. Розміри X1 і X2 можна дізнатися з каталогу нашої продукції в таблиці під технічним малюнком душової кабіни.

Установка на плитці - лінія центру скла на краї плитки / на шві (розміри Y1 і Y2)
Якщо бажаєте встановити кабіну таким чином щоб стулки двері стояли точно на междупліточном шві тоді треба приклеїти плитку на поверхні розміром Y1 * Y2. Розміри Y1 і Y2 можна дізнатися з каталогу (2017/2018) нашої продукції в таблиці під технічним малюнком душової кабіни або скористатися формулою наведеною в каталозі (2016 і раніше).

Вироби в колекціях Euphoria, Fuenta New, Essenza New, Eos і Eos II за стандартом укомплектовані порогом і відповідним ущільнювачем. Монтаж вище зазначених кабін без порога возможен. Предупредіте про це при замовленні. В такому випадку нижній горизонтальний ущільнювач буде вище стандартного, так щоб закрити щілину між склом і підлогою. Ціна кабіни без порога, і з високим ущільнювачем залишається без змін. Якщо Ви вирішили кабіну в стандартній комплектації встановити без порога, тоді треба купити новий ущільнювач.