Насправді поверхню скла, яка представляється нам ідеально гладкою, фактично, має мікроскопічні пори, невидимі неозброєним оком. У зв'язку з цим скло «притягує» і затримує воду. Під впливом вологи гідролізу піддаються містяться в склі силікати, в результаті чого на поверхні скла утворюється шар силікагелю. Крім того, реакція між склом і містяться у воді солями заліза, марганцю та ін. З жиром і детергентами, що містяться в миючих засобах, викликає так звану корозію скла. Корродировать і пошкоджену поверхню скла дуже складно очистити, а крім того на забрудненій поверхні поселяються і розмножуються бактерії. Проблеми з підтриманням у чистоті кабін з незахищеним склом напевно знайомі кожному їх користувачеві, а застосування для чищення агресивних хімічних засобів тільки посилює процес корозії.

Використовувані компанією Radaway технології захисту скла за допомогою покриттів гарантують ефективну і тривалу захист від корозії і збереження естетики наших виробів.

EasyClean®

Покриття «Easy Clean» - це невидимий неозброєним оком полімерний захисний шар, що утворюється в процесі обробки скла. Покриття має гідрофобні властивості, завдяки чому краплі води не утримуються на поверхні скла і стікають, не залишаючи сліду. Позбавлена ​​безпосереднього контакту з водою захищена поверхня скла не кородує, а осадження на ній будь-яких забруднень і розвиток бактерій багаторазово зменшуються в порівнянні зі склом без покриття.

В процесі нанесення шар «Easy Clean» утворює міцне з'єднання з кремнієм, що містяться в склі, перетворюючись на частину поверхні скла. Утворене таким чином довговічне покриття вигідно відрізняється від доступних на ринку водовідштовхувальних просочень для скла, які забезпечують тільки його короткочасну захист. На жаль, в результаті впливу води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, у зв'язку з чим раз в 6 місяців рекомендується застосовувати засіб «Easy Clean Glass Protector», яке відновлює захисний шар.