★ ★ ★ Знижки за Промокодом "1515" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! Акція до 30/12 ★ ★ ★
0Порівняння товарів
Консультація та замовлення:
У будні з 10 до 18
Субота з 11 до 15
Неділя вихідний
0
Мій кошик

Двері та перегородки

Одним з головних атрибутів ванної кімнати є душові двері. Дуже часто двері  виготовляють з матово-прозорого скла або пластику. З'являється все більше і більше різних варіантів душових дверей. Вони не тільки розташовуються, а й кріпляться по-різному. Розглянемо докладніше види душових дверей.

Душові двері - можуть розсуватися або відкриватися як звичайна вхідна. Це вже кожен з нас сам визначає, як зручніше або ж скільки є вільного простору у ванній кімнаті. Але найпоширеніший варіант - розсувні двері.

Бокова стінка, вона не закривається і є статичною, прикриваючи один бік і не дозволяє розлітатися бризкам в область де знаходиться душ. Самий стандартний розмір шириною 90 см. У кожної людини існує свій смак і своя перевага в різних речах. З кожним днем на ринку з'являється все більше і більше товарів, тим самим і запити збільшуються. Радує, що тепер не виникає проблем з вибором. Як завжди, спочатку пропонуємо Вам відштовхуватися від розміру ванної кімнати.

Розглянемо по докладніше види душових дверей:

  • Розсувні стулки дверей переміщаються уздовж стінок кабіни;
  • Складні двері складаються і розкладаються як гармошка;
  • Орні двері - у них стулки можуть відкриватися в одну сторону (всередину або назовні кабінки), можливий і маятниковий вид (розорюються в будь-яку сторону).

При самому виробництві перегородок для душових кабін добросовісний виробник враховує те, що його товар буде знаходитися в такому місці де підвищена вологість. Для цього використовують тільки теплотривку і вологостійку сировину в свою чергу яка не сприяє розмноженню мікробів і бактерій, а також абсолютно нешкідлива і проходить всі гігієнічні вимоги. Сам каркас і всі напрямні робляться з алюмінію, завдяки цьому він міцний і легкий. Для того що б вони вписувалися в різний інтер'єр ці деталі хромовані, але є варіанти покриття, яке нагадує золото.

Перейдемо безпосередньо до душових дверей. Двері зі скла користуються величезною популярністю, так як вони володіють величезною кількістю достоїнств. Двері виготовляють найчастіше з загартованого скла, триплекс скла або полістиролу (пластика). Не варто бояться, що при ударі об скляну поверхню дверей вони відразу ж розіб'ються. Для цього потрібно докласти чимало зусиль. Навіть якщо це станеться, то вони розлетяться на маленькі гладкі осколки і травмуватися не реально. Під час виробництва скло обробляють водовідштовхувальними покриттями, воно відмінно витримує постійний контакт з водою, не втрачаючи своєї привабливості і не псуючись. Перепади з гарячої на холодну воду не впливають на термін служби дверей. Скло може бути матове, прозоре глянсове або ж з якимось ефектом фактури, малюнка. Чи не які виробники пропонують навіть індивідуальний малюнок, все що душа клієнта забажає.

Також існують душові двері, які зроблені з пластику. В принципі вони по міцності не сильно поступаються скляним, але вони можуть швидше дряпатися і стиратися. Але і це зараз не проблема їх з легкістю можна замінити.

Наша порада по вибору для Вас. Для початку що б вибрати душові двері, Вам потрібно врахувати всі особливості ванної кімнати. Також слід оцінити категорію людей, які будуть користуватися цією конструкцією. Якщо будуть користуватися люди в похилому віці, можливо їм важко буде зрушувати і розсовувати конструкцію і підійде, наприклад, варіант зі звичайною стінкою. Також вибір залежить ще від відсутності, наявності та висоти піддону. А ось маленькі діти, які люблять бавитися, коли приймають душ, можуть і порізатися якщо сировина не якісна. Безпека перш за все і варто вибирати хорошого виробника, це стосується безпеки всієї Вашої родини. Як ми знаємо безкоштовний сир тільки в мишоловці і якісний товар просто не може бути дешевим. На ринку є величезна кількість підробок, що продаються від імені відомого виробника. Бажано ретельно переглянути ринок, почитати відгуки. А ми в свою чергу зможемо підібрати і порадити Вам те, що буде служити Вам роками без шкоди для Вашого здоров'я.

З повагою, Ваш надійний магазин b15!

Вгору