Товар доставляється або відправляється на наступний день після замовлення.

Доставка і оплата по Києву

Доставка товарів по Києву безкоштовна при сумі замовлення від 5000 грн. Вартість доставки товарів до 5000 грн становить 300 грн.

Доставка товару на Вашу адресу в Києві здійснюється з понеділка по п'ятницю в інтервалі з 10:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 14:00, неділя вихідний.

Товар доставляється до парадного клієнта. Водій не здійснює занесення і підключення товару.

Послуга "підйом товару" розраховується індивідуально виходячи з ваги, габаритів, кількості товару, а також від присутності або відсутності ліфта у Вашому домі. Уточнюйте розрахунок послуги "підйом товару" у менеджерів магазину ( від 100 грн з ліфтом, від 150 грн за поверх без ліфту).

Оплата здійснюється за фактом отримання товару готівкою або на розрахунковий рахунок магазина. Оплатити можна через касу, термінал самообслуговування або «Приват24».

Доставка і оплата по Київській області

Доставка товару на Вашу адресу в Київській області здійснюється з понеділка по п'ятницю в інтервалі з 10:00 до 16:00, в суботу з 10:00 до 14:00, неділя вихідний.

Доставка по Київській області розраховується індивідуально в залежності від відстані.

У деяких випадках (коли товар потребує переміщення з регіонального складу), по Києву та Київській області стягується передоплата на великогабаритні товари (кабіни, ванни, гідробокси, піддони і т.д.) в розмірі вартості доставки.

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок магазина або ж за фактом отримання товару готівкою. Оплатити можна через касу, термінал самообслуговування або «Приват24».

Доставка і оплата по Україні

За допомогою перевізника "Нова пошта" ви можете отримати ваше замовлення навіть у найвіддаленіших куточках України. Доставка товарів по Україні займає від 1 до 3 днів. Великогабаритний товар відправляється по Україні тільки після 100% оплати. Якщо ви оплачуєте 100%, то ви не платите додаткові комісії за доставку.

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок магазина. Оплатити можна через касу, термінал самообслуговування або «Приват24».

Послуга "накладений платіж" надається тільки на малогабаритні товари і в залежності від суми замовлення. У разі оплати післяплатою необхідно внести передоплату. Сума передоплати розраховується індивідуально від суми замовлення. Якщо ви вибираєте "накладений платіж", то будьте готові, що перевізник "Нова пошта" візьме з вас додатково від 20 грн + 2% від суми замовлення.

При отриманні товару на Новій Пошті обов'язково перевіряйте наявність товару на Ваше замовлення, так само цілісність і зовнішній вигляд.

Відповідально підійдіть до даної ситуації та не спішіть підписувати товаро-транспортну накладну, не впевнившись в цілісності товару, оскільки підписана накладна одразу закривається перевізником і внести будь-які зміни вже неможливо!

Якщо Ви виявили пошкодження товару, то Вам необхідно про це повідомити нам, перебуваючи на Новій Пошті, після цього Ви складаєте письмово акт (претензію) і відмовляєтеся від пошкодженого товару. В замін ми висилаємо Вам новий товар.

Якщо акт складений невірно, ми не зможемо замінити Вам пошкоджений з вини перевізника товар. Такий товар залишиться у Вас.

Ми несемо відповідальність за цілісність товару який Ви отримаєте на відділенні Нової Пошти.
Якщо Ви самостійно оформлюєте переадресацію на адресну доставку, то відповідальність за цілісність товару вже несе Нова Пошта і в разі пошкодження такого товару Ви самостійно регулюєте питання відшкодування за пошкоджений товар з Новою Поштою. Так як відправником та отримувачем по системі Нової Пошти є отримувач товару.

А які ж гарантії при оплаті 100% за товар?

Багато покупців запитують: "А яка гарантія, що ви відправите товар після оплати?". Оплату ви робите на розрахунковий рахунок магазину і тим самим ви вберігає себе від шахрайства. Після оплати у вас залишається документ, який надає Вам банк.

При перерахуванні грошей у нас виникає боргове зобов'язання. У цьому випадку у вас будуть всі підстави звернутися до суду або в товариство захисту прав споживачів, якщо товар не буде доставлений після оплати. Так само Ви захищені законом "Про захист прав споживачів".

Через військові дії на сході України, тимчасово припинена доставка товарів в Донецк та Луганськ, а так само АР Крим.