Інтернет-магазин "b15.com.ua" це команда професіоналів, яка допоможе Вам підібрати і купити сантехніку. У телефонному режимі Ви завжди зможете отримати якісну і кваліфіковану консультацію і відповіді на всі Ваші питання. Наш магазин на ринку України з 2009 року і ми постійно прагнемо вдосконалюватися, роблячи максимально легкою і простою покупку в інтернеті.

Головне в нашій роботі це задоволеність клієнта і покупка саме того товару, який йому найбільше потрібен. Ми співпрацюємо з багатьма постачальниками, а з деякими вже більше 11 років. Інтернет-магазин постійно знаходиться в стадії наповнення товарами і новими категоріями.

Ми завжди надаємо якісно свої послуги не тільки з продажу, але і в доставці та встановленні товару. Намагаємося постійно вдосконалювати способи доставки і оптимізувати час на доставку товару до покупця. Ви завжди можете вибрати будь-який спосіб і час доставки, який підходить саме Вам.

Всі товари в нашому магазині продаються з гарантією. Мінімальний термін гарантії 14 днів, а максимальний 20 років. Ми не продаємо нелегальний або неофіційний товар і завжди відбираємо тільки перевірених постачальників товарів і послуг.

Для нас, перш за все це щоб Ви залишилися задоволені сервісом і покупкою товару. У будь-якій конфліктній ситуації ми будемо на Вашому боці і будемо намагатися вирішити з виробником суперечку на Вашу користь. Адже для нас головне - це задоволений клієнт і ми прагнемо, щоб наше гасло - "b15.com.ua - Ваш надійний магазин!", повністю відповідав своєму гаслу.


Інтернет-магазин "b15.com.ua" є офіційним інтернет-партнером компанії RADAWAY.

Право на використання цього знака мають тільки перевірені і надійні магазини.

Тільки покупки в магазинах з таким знаком гарантують Вам надійність, швидку поставку, правильний гарантійний та післягарантійний сервіс. Вся продукція компанії Radaway має європейські сертифікати якості.

Ми як і компанія "Радавей Україна" не радимо купувати в магазинах, у яких немає сертифіката на право продажу продукції торгової марки RADAWAY.