★ ★ ★ Знижки за Промокодом "1515" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! Акція до 30/12 ★ ★ ★
0Порівняння товарів
Консультація та замовлення:
У будні з 10 до 18
Субота з 11 до 15
Неділя вихідний
0
Мій кошик

Акрилові ванни

У сучасному динамічному світі стрімко все змінюється, людина прагне до комфорту і зручності у всьому. На зміну старим речам приходять нові більш зручні в експлуатації речі. Прикладом такої "метаморфози" може стати наприклад ванна. На зміну важкого чавуну прийшов легкий багатогранний, міцний акрил.

Так в чому ж перевага акрилу? Акрил є легким матеріалом, що робить його виріб, в даному випадки ванни легкими. Акрил дозволяє майстру проявити фантазію і виготовити ванну будь-якої форми, що в свою чергу дозволяє споживачеві вибрати той виріб яке підходить саме йому, враховуючи всі особливості планування ванних кімнат, наприклад, це можуть бути кутові вироби - ванна, раковина, душова кабіна, або навіть цілі міні басейни в вашому домі, це дозволяє втілити в життя всі найсміливіші ідеї ремонту.

Дуже важливим моментом є легкість акрилу, згадане вище, завдяки легкості матеріалу акрилові вироби легко монтувати. Наприклад, акрилова ванна важить всього 30 кілограм. Ще одним плюсом акрилових виробів є простата експлуатації. Акрилові вироби не іржавіють, не жовтіють. Якщо у вашій ванній з якоїсь причини з'явилися пошкодження - подряпини. Ви легко можете відреставрувати її самостійно. Або навіть поміняти відтінок при бажанні відповідно в вашому смаком і інтер'єром.

Ще одним плюсом є той факт, що тільки акриловою ванною можна доповнити функціональність обмивання гідромасажем, хромо- і аромотерапії. Виробники сантехнічного обладнання постійно намагаються запропонувати покупцям, все більше і більше розвинені такі спочатку прості продукти, як наприклад, ванна, наповнюючи її не тільки водою, але і приємними додатковими функціями. Акрилові ванни позначили нову епоху в розвитку сантехнічного устаткування. Саме акрил дозволив виробникам уникнути багатьох недоліків класичних чавунних виробів.

Вгору