★ ★ ★ Знижки за Промокодом "450" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! ★ ★ ★
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр
Консультація та замовлення:
З 10:00 до 20:00
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Grohe

GROHE десятиліттями випускає на ринок численні сантехнічні вироби для ванної кімнати та кухні - новаторські, конструктивно продумані, відмічені нагородами. Фахівці GROHE виконують лиття, гальванізацію, збірку, шліфування і покриття виробів, доводячи їх до досконалості. З поєднанням справжньої майстерності і зосередженої інтелектуальної роботи народжується неперевершена продукція, яка завжди вражає актуальним дизайном, довговічною якістю і унікальними функціями, що створюють чисте задоволення від спілкування з водою - "Pure Freude an Wasser".

Якість, технологія, дизайн та надійність. Чотири цінності бренду, які демонструють наше зобов'язання створювати унікальне сприйняття. Ми встановили надзвичайно високі стандарти, щоб упевнитися, що кожного разу, коли Ви користуєтеся змішувачем GROHE або приймаєте душ GROHE - Ви можете відчути різницю.

У випробувальних лабораторіях GROHE, розташованих в "Шварцвальді", наша продукція тестується в реальних умовах експлуатації - тут ми не проявляємо до неї поблажливості і повністю перевіряємо її можливості. Тут наші змішувачі, душі і термостати, а також всі супутні компоненти повинні витримати вплив, що імітує 20 років щоденної експлуатації - в системах з особливо жорсткою водою. Якість, що перевершує наші власні, а також міжнародні стандарти, забезпечує додаткові - і цілком очевидні переваги. Якість GROHE дозволяє виробу функціонувати значно довше стандартного терміну служби, а в разі припинення виробництва певної моделі запасні частини для неї виробляються ще не менше десяти років.

У незалежних випробуваннях під наглядом суворих комісій наші змішувачі, душі і термостати проявляють себе блискуче. В одному з випробувань на довговічність, проведеному німецькою випробувальною і контролюючою організацією TÜV SÜD, змішувач Eurodisc виробництва GROHE переміг в порівнянні з дев'ятьма конкуруючими моделями престижних марок.

Технологія GROHE SilkMove® забезпечує неперевершено плавний і легкий хід важеля у всіх наших змішувачах. За підсумками випробування, проведеного LGA Qualitest GmbH, наші термостати Grohtherm 3000, 2000 і 1000 зайняли перші місця в своїх категоріях серед 17 термостатів європейських виробників. Завдяки технологіям GROHE TurboStat® і GROHE CoolTouch® наш термостат Grohtherm 3000 став переможцем, отримавши найвищі оцінки в чотирьох категоріях.

І оскільки ми самі пишаємося цим досягненням, нам також хочеться згадати про те, що завод GROHE в німецькому місті Хемер увійшов до числа переможців конкурсу "Die beste Fabrik" ( "Краща фабрика"), проведеного провідним діловим журналом "WirtschaftsWoche" ( "Віртшафтсвохе "), за критеріями виробництва, логістики, клієнтоорієнтованості і інновацій.

Розгорнути

Товари з даної категорії знаходяться в стадії наповнення. Для уточнення по товару ви можете звернеться за телефонами на сайті або через чат.

Вгору