★ ★ ★ Знижки за Промокодом "450" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! ★ ★ ★
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр
Консультація та замовлення:
З 10:00 до 20:00
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Hansgrohe

Компанію Hansgrohe заснував в 1901 році Ханс Грое. Hansgrohe виробляє і випускає продукцію під трьома всесвітньо відомими брендами: Hansgrohe - інноваційні продукти для ванної кімнати та кухні, в тому числі змішувачі, душі, системи зливу і аксесуари. Axor - дизайнерські колекції змішувачів і аксесуарів для ексклюзивної ванної кімнати. Pharo - wellness-системи для індивідуальної ванної, включаючи душові панелі і системи, душові та парові кабіни, гідромасажні ванни.

Протягом своєї 108-річної історії компанія Hansgrohe, головний офіс якої знаходиться в Шильтах, заслужила репутацію провідного новатора в сфері технологій і дизайну сантехніки. Фабрика Hansgrohe створює оригінальну продукцію, яка робить ванну кімнату більш зручною, функціональною і естетичною. У 2007 році, завдяки відомим брендам Axor, Hansgrohe, Pharo та Pontos, загальна сума продажів компанії склав близько 661 мільйонів євро, що на 16 відсотків більше в порівнянні з попереднім роком (у 2006 році - 569 мільйонів євро). Компанія також створює робочі місця як в Німеччині, так і за кордоном.

Виробництва Hansgrohe на сьогоднішній день працюють у всьому світі в складі понад 3200 співробітників, дві третіх з яких працюють в Німеччині. Компанія, яка вживає жорстких заходів у боротьбі з піратством та плагіатом, виробляє свою продукцію на п'яти заводах в Німеччині (шостий завод в Оффенбурзі знаходиться на ремонті), у Франції, Нідерландах, США та Китаї.

Протягом всієї історії день за днем фахівці компанії вдосконалюють продукцію. В каталозі інноваційної продукції можна знайти все від душових до гарнітури для кухні та ванних кімнат. Своїм успіхом Hansgrohe зобов'язана трьом основним принципам: акуратність, педантичність і неперевершену майстерність. Численні інноваційні знахідки фахівців задають стандарти якості для всієї галузі.

Вже більше століття компанія, управління якою все також знаходиться в руках однієї сім'ї, є законодавцем в світі сучасних, високотехнологічних дизайнерських ванних кімнат. Компанія Hansgrohe стала однією зі світових лідерів в області виробництва сантехніки.

Розгорнути

Товари з даної категорії знаходяться в стадії наповнення. Для уточнення по товару ви можете звернеться за телефонами на сайті або через чат.

Вгору