★ ★ ★ Знижки за Промокодом "450" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! ★ ★ ★
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр
Консультація та замовлення:
З 10:00 до 20:00
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Miraggio

MIRAGGIO - це лідер серед виробників сантехніки з штучного каменю в Україні. У виробництві, компанія використовує сучасні технології та високоякісну європейську сировину. Вироби покриті високоякісним антибактеріальним гелькоутом. Це дозволило компанії успішно експортувати продукцію, далеко за межі України, а саме в: Німеччину, Австрію, Італію, Латвію, Бельгію, Білорусь, Грузію і т.д.

Починаючи роботу в 2011 році, MIRAGGIO зарекомендували себе як надійний партнер і постачальник якісної сантехніки. У виробничому процесі використовується унікальна технологія MiraMarble, де основним компонентом є мармурова крихта (80%), яку змішують з поліефірної смолою (20%). Хімічні та фізичні властивості суміші дозволяють виготовляти вироби унікальної форми. Зовнішня поверхня покривається Gelcoat ISO NPG, що робить більш міцним і довговічним, безпечним і гігієнічним.

Переваги сантехніки з штучного каменю:

  • Чудовий зовнішній вигляд, вишуканий дизайн.
  • Ударостійкість.
  • Легко очищається від різних забруднень, навіть мильною водою.
  • Литий мармур дуже приємний на дотик, має теплу поверхню.
  • Гелькоут надає виробу з литого мармуру підвищену стійкість до впливу вологи, ультрафіолету і побутових забруднювачів.
  • Ремонтопридатність.

Вся продукція MIRAGGIO проводиться відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 і відповідає стандартам PN-EN.

Розгорнути

Товари з даної категорії знаходяться в стадії наповнення. Для уточнення по товару ви можете звернеться за телефонами на сайті або через чат.

Вгору