★ ★ ★ Знижки за Промокодом "450" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! ★ ★ ★
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр
Консультація та замовлення:
З 10:00 до 20:00
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Polimat

POLIMAT - це дружна, практично сімейна компанія, в якій працюють 65 співробітників. Кожен із співробітників, завдяки своїй прихильності, креативності і професіоналізму вносить свій внесок в безперервний розвиток компанії. Витоки компанії POLIMAT ведуть нас до 1991 року, коли Роман Брежецкі (Roman Brejecki), почав виробництво перших пластикових виробів в невеликому цеху. Сьогодні POLIMAT - це сучасне, інноваційне і динамічно розвивається, яке в цехах загальною площею більше 5000 квадратних метрів успішно виробляє сантехнічні акрилові вироби з використанням новітніх технологій.

Якість

Ми поєднали 25-річний досвід роботи з сучасним поглядом на бізнес. Висока якість, довговічність і надійність наших продуктів - ось ті особливості, які дозволили зміцнити наші позиції на польському ринку сантехніки.

З самого початку нашої діяльності ми надаємо великого значення вибору високоякісної сировини, виробленого з використанням кращих технологій. Матеріали, які ми використовуємо у виробництві нашої продукції, ми отримуємо від ретельно відібраних і перевірених часом партнерів з Франції, Італії, Австрії та Великобританії. Тому бренд POLIMAT по праву вважається синонімом високоякісної продукції за вигідною ціною.

Розвиток

Завдяки нашому динамічно розвивається експортного відділу ми впевнено прагнемо досягти такого ж статусу на надзвичайно конкурентному європейському ринку сантехнічних виробів. Щоб виправдати очікування наших нових клієнтів, ми інвестували в розширення нашого парку виробничих ліній, що призвело до створення безлічі нових продуктів з широким діапазоном розмірів.

Наша місія - надати можливість усім клієнтам необмежений доступ до сучасного пропозицією, гарантуючи ефективне обслуговування на найвищому рівні.

Ми вважаємо, що продукти бренду POLIMAT не тільки припадуть вам до душі, але і дозволять вам отримувати максимум комфорту і задоволення від їх використання.

Розгорнути

Товари з даної категорії знаходяться в стадії наповнення. Для уточнення по товару ви можете звернеться за телефонами на сайті або через чат.

Вгору