★ ★ ★ Знижки за Промокодом "1515" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! Акція до 28/06 ★ ★ ★
0Порівняння товарів
Консультація та замовлення:
У будні з 10 до 18
Субота та неділя вихідний
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Душові набори використовуються для комфортного прийому ванних процедур. Даний товар завжди виконується з надійного і міцного матеріалу, так як щодня він контактує з водою і отримує постійні перепади тиску.

На даний момент на ринку сантехніки дуже великий вибір душових гарнітурів. На ринку представлені як зарубіжні виробники, так і наші вітчизняні. Спочатку Вам потрібно визначитися, що Вам подобається і який Ви хочете, підібрати під дизайн ванної кімнати. Є три основні категорії на які діляться душові набори. Розберемо по докладніше.

Душові набори з верхнім душем.

Дана душова система складається з верхнього душа, така система дозволяє приймати тропічний душ. Для того що б переключитися з ручного на верхній душ і назад, є спеціальний важіль. Так само більшість моделей мають ручний душ і кріпляться на стійку верхнього душа. Оптимальний варіант для всіх членів сім'ї, кожен під себе може підібрати варіант прийому водних процедур. В основному виробники використовують для виготовлення нержавіючу сталь або ж хромовану латунь. На верхньому душі і душовій лійці є спеціальні насадки, які захищають їх від утворення вапняного нальоту.

Душові набори зі штангою.

Душовий набір зі штангою складається з душового шланга і лійки. Так само лійки мають різні режими. Сама штанга дуже легко кріпиться в ванній і в принципі можна встановити самостійно. Штанга має довжину від 65 до 90 сантиметрів, тому можна закріпити душ в різному положенні, що зручно для кожного члена сім'ї. Всі штанги відомих виробників мають легкий хід, тому душ легко зняти зі штанги і продовжити прийом водних процедур. Виробники використовують для виготовлення в основному нержавіючу сталь або латунь, а потім хромують.

Душові набори з тримачем.

Найпростішими і не дорогими є душові набори з тримачем. Система складається з душового шланга, лійки і самого тримача. До слова, лійка може перемикатися в кілька режимів. Сам тримач кріпиться до стіни і в нього вставляється лійка, якщо необхідно лійку можна зняти. Але є недолік, регулювати висоту душа неможливо. Так що перед встановленням тримача, потрібно подумати про всіх членів сім'ї і підібрати відповідну висоту, що б всім було зручно і комфортно. Можливий різний матеріал виготовлення, це може бути нержавіюча сталь або латунь, а також і пластик. Залежно від матеріалу залежить і сама вартість душового набору з тримачем.

Вдалого Вам вибору!

Ваш надійний магазин b15!

Вгору