★ ★ ★ Знижки за Промокодом "1515" на Сантехніку RADAWAY + Безкоштовна Доставка! Акція до 28/06 ★ ★ ★
0Порівняння товарів
Консультація та замовлення:
У будні з 10 до 18
Субота та неділя вихідний
Замовлення онлайн 24/7
0
Мій кошик

Коли настає такий довгоочікуваний час ремонту, кожен з нас стикається з величезним вибором товарів і послуг. Не мало важливу роль відіграє вибір змішувачів для ванної кімнати та кухні. Широкий асортимент змішувачів, який представлений на ринку змушує задуматися кожного. Отже, що мінімально необхідно знати нам з Вами, щоб зробити правильний вибір. У людини відразу з'являється багато думок про те, що є важливим саме для нього. Спробуємо з Вами розібратися і визначиться.

Для початку нам потрібно зрозуміти, що саме для Вас важливо. Чи будите Ви відштовхуватися від незвичайного і яскравого дизайну або ж тільки від довговічності роботи змішувача. А також в яких умовах буде знаходиться сам змішувач. Чи є у вашій квартирі газова колонка або ж ви користуєтеся центральним водопроводом з гарячою водою або може Ви хочете електроніку? Які маховики Ви хочете важелі або класику?

Очі розбігаються, асортимент змішувачів колосальний, але найголовніше вибрати хорошого виробника. Остерігайтеся китайського виробництва, це буде велике Ваше розчарування. Якщо Ви бачите змішувач відомої Вам марки, але ціна набагато нижча ніж в багатьох магазинах, це може бути першою ознакою підробки. Одне можу сказати Вам зі сто відсотковою впевненістю, це те що будь-яка європейська компанія, яка виробляє змішувачі буде в тисячу разів краще, ніж китайська. З однієї простої причини, перед тим як вийти на європейський прилавок товари проходять ретельну перевірку.

Європейська якість гарантує Вам:

- безпечний і якісний сплав металів, який використовується в змішувачі;

- прокладки, які мають високий ступінь зносостійкості;

- повна відсутність корозії;

- не ламається важіль і не рветься різьблення.

- та інше.

Що стосується фірм виробників, які є найбільш надійними і перевіреними роками то рекомендуємо звернути Вашу увагу на: GROHE, HANSGROHE, WELLE, IMPRESE. В кінцевому результаті Ви отримуєте відмінний дизайн, гарний зовнішній вигляд і відмінну якість яка прослужить Вам десятиліттями.

Давайте докладніше розберемо тепер види змішувачів.

Найпростішим є змішувач для умивальника. Він складається з литої болванки і важеля. В даному типі змішувача майже немає чому ламатися. Далі за складністю йде кухонний змішувач. Хоча це і найбільш поширена конструкція, тут доданий поворотний вилив, тобто Ви можете крутити «носик» змішувача. При виборі кухонного змішувача, рекомендуємо вибирати змішувач з високим і довгим трубчастим виливом. В даному змішувачі його перевага в тому, що при стиранні прокладки її буде дуже просто замінити.

Найскладнішими змішувачами прийнято вважати змішувачі для ванної кімнати. При цьому виборі потрібно враховувати деякі нюанси. Якщо Вам потрібен довговічний змішувач, але якість водопровідної води в вашій системі бажає кращого, то в даному випадку рекомендуємо віддати перевагу змішувачів з двома ручками. Одноручні змішувачі для ванної кімнати звичайно є більш сучасними і більш складними конструкціями. Якщо у Вас встановлена імпортна газова колонка і тиск води в трубах нормальний і стабільний, то однорічний змішувач встановлювати можна. Одна тільки вимога, що б внутрішній діаметр картриджа був не менший ніж 40. У важільного змішувача все-таки є один недолік і це перемикач душа (кнопка душа). На перший погляд може здатися, що кнопка повинна бути краще і зручніше ніж так званий «прапорцевий» перемикач. Але так як якість води у нас не на вищому рівні то кнопка буде працювати набагато гірше, ніж прапорець. Кращим же рішенням буде те, що в самому перемикачі на душ буде керамічна заглушка (затвор). Даний затвор не заіржавіє і не заклинить.

Можна підвести не великий підсумок. Перше, що потрібно проаналізувати це умови використання змішувача. Придивіться, що ближче Вам до душі який дизайн, потім можна вибрати виробника, ну і в кінці вже відштовхуватися від ціни. Модель змішувача повинна поєднувати в собі гідний дизайн і функціональність і не менш важливо бути прикрасою ванної кімнати або ж кухні. Так само при покупці поцікавтеся умовами гарантійного обслуговування і комплектацією. І якщо Ви не професіонал, то установкою змішувача самостійно краще не займатися.

Вдалого Вам вибору! Раді будемо Вам допомогти!

Вгору