Всім нам відомо, що натуральний граніт або мармур - це красиве природне надбання, але є один істотний недолік, це їх тендітна поверхня. Але це змогли обійти, при виробництві додавши сполучну речовину яке надає міцність майбутній мийці зі штучного каменю. І виходить, що штучний камінь, завдяки такій методиці може прослужити вічність і практично не уразливий.

Ще один величезний плюс таких мийок це конструкція всієї раковини яка повністю йде лита, вона не має ніяких швів, а це значить що мийка не має уразливого місця для розвитку мікробів, а це найважливіше на кухні, так як ми по кілька разів на день користуємося цією конструкцією.

Не мало важливо купуючи мийку, довіряти вже перевіреним роками виробникам, так як вони вже зарекомендували себе на ринку і тоді у Вас буде мало шансів купити не якісну мийку або якусь підробку.

Плюси таких мийок:

  • не б'ється і не дряпається
  • не вбирає запахи і бруд
  • гарне поглинання шуму
  • широка палітра кольорів
  • різноманітність форм і розмірів

Але завжди виникає питання, як же за такою мийкою доглядати. Наприклад якщо у Вас світла мийка то можна її вибілювати засобами які містять хлор. Хлор не шкодить таким мийкам, а прибирає потемніння і жовтизну. Так само найпростіші засоби: добре відомий всім господиням гірчичний порошок видаляє більшість забруднень, той же лимонний сік або лимонна кислота і харчова сода.

Є кілька порад по догляду за кам'яними мийками:

  • не застосовуйте для чищення мийки губки з абразивним шаром і жорсткі мочалки, щоб уникнути можливих мікроподряпин
  • не залишайте забруднення на стінках мийки, після використання змийте все зайве засобом для миття посуду або ж звичайною водою

Дотримуючись не великі наші рекомендації і Ви оберете якісну мийку яка прослужить Вам хороший десяток років.