Прийняття душу є щоденною гігієнічною процедурою, а проводити її краще в комфортних умовах. Для цього ванні приміщення обладнають душовими кабінками Radaway, що володіють високою якістю, ергономічним і сучасним дизайном. Приймати душ в таких кабінках не тільки комфортно, але і економічно вигідно.

Душові кабінки RADAWAY, типи і конструкції

У сучасних умовах зростання цін на енергоресурси, придбати душові кабіни Радавей вигідніше, ніж встановити ванну. Тому одні зупиняють свій вибір на душових, а інші цілеспрямовано замінюють ними ванни при черговому ремонті. Офіційний магазин RADAWAY пропонує розширений асортимент душових на будь-який смак, від суворої простоти, до елегантності та вишуканості дизайну. Для стінок і дверей використовуються листи гартованого скла в многофактурность варіації і колірних рішеннях. Вироби RADAWAY відрізняються стильністю і є впізнаваними, користуються популярністю серед населення.

Переваги душових Radaway:

  • Різноманітність стилів і дизайнів;
  • Висока міцність і зносостійкість;
  • Практичність і економічність;
  • багатофункціональність;
  • Надійність і легкість конструкцій;
  • Гармонійна сполучуваність;
  • Неповторний впізнаваний стиль;
  • Комфортне використання.

Відсутність надмірності фактури і профілів, тільки потрібна функціональність, без зайвих кріплень. Є безкаркасні і душові перегородки, мінімалістичні і з максимальним комфортом. Така різноманітність дає можливість купити душові кабіни Radaway під будь-який дизайн і призначення. Товщина скла стінок і дверей становить від 4 до 8 мм. Нанесення покриття Easy Clean спрощує догляд, підвищує гігієнічність. Хромування, полімерна захист профілів і фурнітури запобігає їх псуванню в процесі експлуатації в умовах підвищеної вологості.

Особливості душових кабінок Radaway

Система підшипників на дверях запобігає поломки і раптове випадання дверей. Виробник RADAWAY пропонує піддони, різної конфігурації, їх акрилова поверхня має антибактеріальні властивості. Є можливість вибрати піддон по висоті, підібрати кабінку по зовнішньому дизайну, з розсувними або складними дверцятами.

Відкриття дверей відбувається плавно і без зайвих шумів. Орні конструкції на петлях, можуть бути обладнані гальмівним механізмом. Спеціальні підшипники встановлені на розсувних дверях. Наявність еластичних ущільнювачів сприяє якісній герметизації кабінок, запобігає протіканню, розбризкування і вихід пару при проведенні гігієнічних процедур.

Встановлюються кабінки безпосередньо на підлогу і на піддон, є спрощені моделі з пристінним кріпленням. Єдиний мінус душових кабінок - відсутність можливості полежати і розслабитися у воді, в іншому тільки плюси.

Класифікація кабінок Radaway проводиться і по типу установки, кутові і пристінні. Діляться вони і за формою, найбільш популярні: півколо, квадрат і прямокутник. Є моделі нестандартного планування, завдяки чому можна вибрати варіант під будь-який дизайн і конфігурацію приміщення ванни. Купити душові кабіни Radaway можна в нашому інтернет-магазині. Прямі поставки від виробника дозволяють встановити на них прийнятні ціни.