Польська компанія Radaway почала виробляти душові кабіни в 2006 році. На європейському ринку це один з наймолодших виробників оригінальної дизайнерської сантехніки. Незважаючи на молодість бренду Radaway встигла отримати визнання клієнтів по всьому світу. Виробник пропонує і сучасні ергономічні дверні конструкції для душа за доступними цінами. Душові двері Radaway виробляють з високоміцного скла, що гарантує виробу надійність в експлуатації. Міцні стабілізатори з металу роблять конструкцію стабільною. Оригінальні хромовані деталі ідеально доповнюють інтер'єр сучасної ванної кімнати. Такі двері можна монтувати безпосередньо на підлогу або на піддон.

Призначення душових дверей

Після сну або важкого дня ніщо так не бадьорить, як приємний душ. Душова двері є важливою деталлю інтер'єру ванної кімнати. Вони повинні бути затишними, комфортними, а також гармонійно вписуватися в інтер'єр. Душові двері - функціональний елемент душової кабінки і одночасно її прикраса.

Важливі функції дверей в душі:

  • Підвищують теплоізоляцію в душовій кабіні (захищають від попадання холодного повітря в душ, підтримують оптимально комфортну температуру);
  • Невід'ємна складова дизайну (вдало підібраний варіант зробить ванну кімнату презентабельною);
  • Розширюють візуально простір (вам варто купити душові двері, якщо приміщення невеликих розмірів. Двері зі скла, інші дзеркальні поверхні створять враження простору);

Незважаючи на те, що скляні двері в душ коштують недешево, вони надійні і чудово виглядають у ванній.

Переваги душових дверей Radaway

Виробник Radaway пропонує душові двері для ванних кімнат будь-якого розміру. Особливо актуальні такі конструкції в малогабаритних квартирах, де встановити ванну немає можливості.

Чому варто вибрати двері в душ від Radaway:

  • Скло, з якого вони виготовлені, міцне, не боїться механічних пошкоджень;
  • Спеціальне покриття на поверхні скла спрощує процес прибирання (досить протерти ганчіркою краплі, сліди від пальців);
  • Двері легко відкриваються, механізм не стирається, на нього не впливають пар і вода;
  • Можна замовити скло з захисним покриттям SHOWERGUARD, якому виробник дає довічну гарантію;

Велике розмаїття ергономічних, і в той же час просторих моделей бренду Radaway дозволить підібрати кожному покупцеві відповідний варіант.