Кухонні мийки Galati дуже популярні серед споживачів. Все завдяки високій якості і прийнятною ціною. Цей румунський виробник виготовляє мийки з нержавіючої сталі з різними покриттями, що полегшують догляд, що захищають метал від утворення плям і подряпин. Окремою категорією йдуть гранітні мийки Галаті, стійкі до перепаду температур, адгезії, практичні, зі збільшеним терміном служби.

Кухонні мийки Galati: види і особливості

Від обраної і встановленої мийки в повній мірі залежить комфорт споживача. Також важливо правильно підібрати змішувач, щоб бризки від миття посуду і рук не потрапляли на стільницю. Зона зберігання продуктів і начиння, а також їх миття, повинні правильно розміщуватися, утворюючи трикутник витягнутої руки. Тільки тоді можна говорити про комфорт всієї кухні. Звичайно ж кухонні мийки тут грають важливу роль, а при правильній компоновці забезпечують максимальну зручність і функціональність зон.

Переваги мийок виробництва Galati:

  • Різноманітність моделей і стилів;
  • Кілька колірних рішень;
  • Висока міцність конструкцій;
  • Надійність і безпека;
  • Конкурентна вартість;
  • Широкий вибір в ціновому сегменті;
  • Гарантія від виробника.

Купити кухонну мийку Галаті можна під будь-який дизайн і стилістичне спрямування. Присутні моделі під Хай-тек, Лофт, Арт-демо, звичну класику. Гранітні мийки представлені в декількох цветотіпах, відрізняються підвищеною міцністю і довговічністю. Мийки зі сталі різної товщини, дуже легкі, не б'ються, не вимагають додаткових кріплень при установці. Дизайнерська фантазія дозволила уявити споживачеві різні типи конструкцій, присутній великий асортимент розмірів і форм, є можливість придбати круглі, квадратні, прямокутні, овальні і навіть трапецієподібні мийки.

Кухонні мийки виробництва Galati з нержавіючої сталі

Це якісні, але при цьому недорогі моделі, популярність яких росте з кожним роком. Міцність, витривалість і стильність - основні характеристики мийок з нержавіючої сталі. Такі моделі є практично в кожному окремому будинку і міській квартирі. Спеціальне напилення запобігає псуванню і корозію, а також сприяє швидкому очищенню. Залізні мийки Галаті досить практичні у використанні. При правильній експлуатації здатні прослужити дуже довго.

Перевага нержавійки - невисока ціна, вони коштують дешевше гранітних в 10 разів. Це прекрасний економ варіант, прагматичне і стримане вкладення коштів без додаткових витрат. Між собою мийки з нержавіючої сталі відрізняються не тільки дизайном, формою, а й товщиною металу, вона коливається від 0,6 до 0,8 мм. Напилення Textura створює рельєф на поверхні, що мінімізує видимість подряпин і слідів від води. І на противагу - напилення Satin, воно гладке, матове, з додатковим захистом.

Гранітні мийки Галаті

Гранітні мийки Galati - вироби преміум класу. У них ідеальні зовнішні дані і прекрасна технічна складова. Матеріал містить смолу і породу, останньої до 80%. Це румунське якість з широким асортиментом моделей, різними конфігураціями, висотою і кількістю чаш. Деякі мийки оснащені крилом для стікання води з посуду, вирізаними отворами під змішувачі, сифонами для зливу води в каналізацію.

Гранітні мийки мають привабливий дизайн, сам матеріал протистоїть вицвітанню. Ніжна гладка поверхня прекрасно миється, стійка до забруднення. Граніт не вбирає бруд і неприємний запах, стійко переносить падіння предметів, механічні пошкодження. Ще одним додатковим властивістю є згладжування шумів, останні деяких людей дуже дратують. Сьогодні без проблем можна придбати гранітні і залізні мийки Galati.